Consultant bruggenbouw / vlonders / galerijen

Perry Attema

Bruggen: Verkoop constructies NL/Bruggen buitenland

06 42 747 119
0513 789 370
p.b.attema@grootlemmer.com

gl-jan-de-jong

Jan de Jong

Bruggen: Verkoop constructies NL/Bruggen buitenland

06 48 875 941
0513 789 373
j.dejong@grootlemmer.com

Frido Frowijn Consultant hardhout/vlonders/galerijen

Frido Frowijn

Verkoop Galerijen/Vlonders (B&U)

06 15 374 676
0513 789 371
f.frowijn@grootlemmer.com

Nico Kemper

Senior verkoper hardhout en bewerkingen,
Zuid Nederland en Belgiƫ

06 11 127 055
0513 789 346
n.kemper@grootlemmer.com

consultant hardhout

Karin Slot

Verkoper hardhout en bewerkingen,
Noord Nederland

06 53 426 696
0513 789 343
k.slot@grootlemmer.com

Titus Brandsma

Commercieel medewerker binnendienst


0513 789 345
t.brandsma@grootlemmer.com

consultant hardhout

Esther Heemstra

Logistiek + verkoper hardhout en bewerkingen


0513 789 333
e.heemstra@grootlemmer.com

BACK